درباره تیم

تولید محتوای آموزشی بورد آنلاین

بی شک اگر ما مسئله را نشناسیم نمی‌توانیم برای آن راهکاری ارائه دهیم و اگر راهکاری ارائه دهیم مطمئنا حلال مشکل نخواهد بود به همین دلیل تیم بورد آنلاین را از بین دبیران باتجربه مدارس انتخاب کرده‌ایم و این تیم رو به رشد است و باز هم به دنبال کسانی خواهیم بود که دانش و مهارت و تجربه لازم برای کمک به شما را داشته باشند تا با گرد هم آوری این عزیزان مسیر رشد و تعالی شما فرزندان این مرز و بوم فراهم شود.

درباره تیم

تولید محتوای آموزشی بورد آنلاین

بی شک اگر ما مسئله را نشناسیم نمی‌توانیم برای آن راهکاری ارائه دهیم و اگر راهکاری ارائه دهیم مطمئنن حلال مشکل نخواهد بود به همین دلیل تیم بورد آنلاین را از بین دبیران باتجربه مدارس انتخاب کرده‌ایم و این تیم رو به رشد است و باز هم به دنبال کسانی خواهیم بود که دانش و مهارت و تجربه لازم برای کمک به شما را داشته باشند تا با گرد هم آوری این عزیزان مسیر رشد و تعالی شما فرزندان این مرز و بوم فراهم شود.

داستان ما

 وقتی می‌خواهید درباره ما بشنوید در واقع دوست دارید راجع به جمعی صحبت کنیم که دور هم جمع شده‌اند تا یک کار را شروع کنند و یا سیستمی را بنا کنند که بتواند مشکل یا مشکلاتی از اجتماع و یا بخشی از آن را حل کند و براي آنها درآمدی داشته باشد. اما در حقیقت آنچه ما را «ما» ساخته است وجود شما عزیزان و آموزش و یادگیری است. ما و شما به دنبال برپایی سیستمی پویا و بالنده خواهیم بود که علاوه بر حل مشکلات آموزشی، شما را در ارتقاء سطح توانایی‌هایی چون برقراری ارتباط مفید با دیگران و همچنین رشد و تعالی فردی یاری رساند و به شما کمک کند با شناخت دقیق‌تر خود و جهان پیرامونتان از استعدادهای خود و دیگران بهره بیشتری ببرید و علاوه بر پیشرفت خود به تعالی دیگران نیز کمک نمایید و تمامی این‌ها را به مدد لطف خداوند بزرگ و با یاری گرفتن از اساتید مجرب در زمینه‌های مختلف درسی و غیر درسی و همچنین حمایت شما عزیزان پیش خواهیم برد.  

هم داستانی ما و شما از آنجا آغاز می‌شود که ما معلم هستیم و دلبسته آموزش و پرورش و شما فرزندان و آینده سازان این مرز و بوم هستید و شایسته یهترین‌ها. ما می‌خواهیم با ارائه آموزش‌های نو و ارزان راه را برای شما هموارتر سازیم. در این راستا بهترین‌های آموزش را گرد هم آورده‌ایم تا بتوانیم آنچه را به دلیل ضعف‌های اجتماعی اهم از اقتصادی و آموزشی از شما دریغ شده است در اختیار شما قرار دهیم و تا آنجا که ممکن است به عدالت آموزشی نزدیک‌تر شویم.

چشم انداز و ارزش ها

می‌خواهیم با تولید محتواهای اصولی و متنوع به همکاران خود در جهت آموزشی بهتر و آسان‌تر کمک کنیم. این مهم برمی‌گردد به برنامه‌ها و اهداف آینده ما که ترجیح می‌دهیم اکنون و اینجا در مورد آن چیزی نگوییم تا ان شا الله به وقت عمل.

و البته مادران عزیز و پدران گرامی که رکن اصلی آموزش هستند به هیچ وجه دور از چشم ما نخواهند بود و برای آن بزرگواران نیز برنامه‌هایی را تولید خواهیم کرد تا یاری‌گر آنها در امر مهم آموزش باشیم به عنوان نمونه توجه به این موضوع مهم است که امروزه فرایند آموزش و پرورش بسیار پیچیده بوده و علاوه بر اطلاعات، نیاز به تخصص‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون علمی و فرهنگی دارد که کسب آنها توسط پدر و مادر ساده نخواهد بود لذا ما تلاش خواهیم کرد یاری‌گری معتمد و دانا برای آنها باشیم و دانش و اطلاعات مورد نیاز آنها را یکجا جمع‌آوری نماییم.

بسیاری از مدیران مدارس و آموزشگاه‌ها و موسسات آموزشی برای ارتقاء سطح کیفی کار مراکز آموزشی که آن را مدیریت می‌کنند نیازمند مشاوره‌های تخصصی و گاه عملی هستند، تیم بورد آنلاین سعی خواهد کرد گام‌های موثری را در این زمینه بردارد.

در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های خود یاری شما عزیزان را می‌طلبیم و انتظار داریم هر یک از شما اهم از مدیر، معلم، دانش‌آموز و حتی شما پدر و مادر عزیز در هر زمینه‌ای که می‌توانید خواه در زمینه تولید محتوا و یا معرفی کار ما به دیگران ما را یاری رسانید.

تیم بورد آنلاین


بابک طهماسبی

کارشناس ارشد ریاضی محض گرایش هندسه منیفلد سی سال سابقه تدریس در مدارس خارج کشور، نمونه و شاهد


تورج معتمدی

کارشناس ارشد زیست شناسی گرایش فیزیولوژی با 20 سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شاهد


ابراهیم طهماسبی سولگانی

دانشجوی دکترای ریاضی گرایش آنالیز عددی با بیست و دو سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان، نمونه و شاهد و مدرس دروس ریاضی دانشگاه پیام نور، آزاد و علمی و کاربردی


عباس مهربانی

کارشناس ارشد ریاضی گرایش تحقیق در عملیات با بیست و پنج سال سابقه تدریس در مدارس نمونه و شاهد


فرامرز سنجری

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی با 30 سال سابقه تدریس در مدارس تیرهوشان و نمونه دولتی


احمدرضا مرداسی

کارشناس ارشد شیمی با بیست و شش سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان، نمونه و شاهد


حمید طباطبایی

کارشناس فیزیک و کارشناس برنامه نویسی با 26سال سابقه تدریس فیزیک و اجرای پروژه‌های مرتبط با کامپیوتر و برنامه نویسی


محمدباقر انصاری

کارشناس ارشد ریاضی کاربردی گرایش تخقیق در عملیات با سی و دوسال سابقه تدریس در مدارس نمونه و شاهد


مونالیزا رفیعی نیا

کارشناس فیزیک با 26 سال سابقه تدریس


زهرا طهماسبی

دکترای فیزیک اتمی و مولکولی با 16 سال سابقه تدریس دانشگاهی


مهرداد جاویدنیا

کارشناس ارشد ریاضی گرایش آنالیز با بیست و دو سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان و نمونه و شاهد


کوروش شالبافان

با 35 سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی