دانلود نرم افزار پخش ویدئو

ویدئوهای خریداری شده تنها با نرم افزار اختصاصی و بر روی 1 دستگاه قابل اجرا هستند. لطفا نرم افزار پخش ویدئو را دانلود کرد ه و کد لایسنس را وارد نمایید.

نسخه ویندوز
5.0.3.24
نسخه مکینتاش
5.0.3.24
نسخه اوبونتو
به زودی
نسخه اندروید
5.0.3.24
نسخه آیفون
به زودی
نسخه وب
5.0.3.24

در این ویدئو مراحل خرید و استفاده از ویدئوهای آموزشی در سایت بوردآنلاین توضیح داده شده است. پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به خرید این ویدئو را مشاهده کنید.

سوالات پرتکرار

بسته‌های ویدئویی دوره غیر حضوری با نرم افزار SpotPlayer قابل اجرا هستند که در حال حاضر نسخه ویندوز، اندروید و مکینتاش آن موجود است. هر بسته ویدئویی تنها برای یک نفر و بر روی یک سیستم قابل اجرا خواهد بود و شما اجازه فروش یا واگذاری دوره به دیگران را نخواهید داشت.

برای رفع این مشکل با پشتیبان سایت تماس گرفته و پیام ارائه شده در نرم افزار را برای او ارسال کنید. در سریعترین زمان ممکن مشکل را برطرف خواهیم کرد.

نگران نباشید، شما می‌توانید با هماهنگی پشتیبان لایسنس قبلی را غیرفعال کرده و بر روی سیستم دیگری به ویدیوها دسترسی داشته باشید. تغییر دستگاه 1 بار در سال رایگان بوده و در صورت نیاز به تغییر بیشتر از این تعداد هزینه اندکی از شما دریافت می‌شود.

ارتباط با پشتیبانی

جهت ارتباط با پشتیبانی می‌توانید از طریق واتس اپ پیام خود را ارسال کنید و یا از قسمت ارسال تیکت پیام خطایی که مشاهده می‌کنید را برای ما بفرستید. 

در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.